Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nasilje ali delo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Nasilje ali delo
[#2307565] 08.01.14 09:49 · odgovor na: anon-200682 (#2307422)
Odgovori   +    2
[mocah1]
Tole glede Postojnske jame čist drži! Mi bili med prazniki na živih jaslicah in to samo zaradi Sparovega popusta 50%. Kar je bilo tam videno še popust ne popravi, če plačaš polno ceno si zagotovo rečeš, tale jama me ne bo videla naslednjih 30 let! Pa žal bo tudi takrat vse isto kot v letu 1970!
Jaslice poraz, razen nekaj vokalov obup! Vse je tako bedno in revno da ti gre na jok, osvetljave nobene, tisti čudoviti kapniki so tako bedno osvetljeni, da se sprašuješ kako je to lahko uspešna zgodba! Fak en Gardaland ti za podobno ceno nudi celodnevno zabavo, tole je pa uro in pol obupa! Potem pa še delavci oz. študentje, ki se jim dobesedno jeb*. Sedeže gostje sam brišemo, kljub dragi karti in študentom, ki se pogovarjajo! Glede na zahodno Evropo smo kot Romuni, pa še ti nas bojo prehiteli!
He,he,he,ne o Romunih, prosim... Sem pred dobrim desetletjem potoval preko Džerdaba v Romunijo, nas tistih par potnikov z avtomobili ni 3 ure nihče niti pogledal! Samo stali smo na mostu, potem so se nas usmilili, nam poštempljali pasoše in smo mejo prestopili tam po enih 5 urah. Imeli so pa ti idioti dela točno za 10 sekund. Kaj takšnega še v življenju nisem doživel... V Romuniji me ne bodo videli nikoli več!
Sploh ti ni jasno kako lahko iz take naravne danosti kot je Postojnska jama, lahko tako malo naredimo in to naj bi bila še poslovno uspešna zgodba!?!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen