Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195846 sporočil: 3.006
Načelno se sicer lahko strinjam, po drugi strani pa je velika večina ljudi jebala ježa, dokler se niso kmetje in reveži spuntali in je nastala levica. Kaj se je iz tega potem izcimilo, je seveda druga zgodba.

Mene tuje jahte tudi prav nič ne motijo, me pa moti, da Opeka pobira otroke s smetišča, nekdo drug pa si še tiča odene v zlato, ker ne ve, kam bi z denarjem. A je Opeka levičar? Po mojem je, in za tako levico sem vedno. Zato pravim, da levica in desnica danes nista pojma, ki bi se ju še smelo uporabljati, ker so danes reči popolnoma drugačne kot ob nastanku.

Komunizem bi bila ena čist fina reč, če ne bi bila možna samo pri angelih in svetnikih. Precej podobno velja za kapitalizem. Dokler za vsako odločitvijo stoji en orožar ali farmacevt ali kakšna podobna faca, težko govorimo o svobodi.

Lej, tkole se zmenva: človeštvo je ena zajebana pogruntavščina, ki jo je nemogoče spraviti v red. Mene popade obup že ob sebi in ob mojih domačih. Kako boš potem zrihtal ves človeški rod, da bo prav za vse?

Le s tistim, da je treba naravo narediti za svojo deklo, se ne morem strinjati. Ker nam vedno vrne, ko se poskuša vrniti v normalno stanje.
Je pa res, da drugače ne znamo živeti in se bomo zato verjetno iztrebili. Kar pa ni nujno nekaj slabega.

Vse skupaj zveni precej zagrenjeno. Najbrž kriza srednjih let.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen