Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Revni milijonarji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
[Glavni forum] Tema: Revni milijonarji
[#2265235] 10.11.13 19:38 · odgovor na: (#2265218)
Odgovori   +    8
čas vnosa: 10.11.13 19:33
[denac]
> [Eurofighter]
> Lej lej. Nekdo se hvali da je pismen :)
> Bravo!
> Kaj pa funkcionalna pismenost? Se tudi s tem lahko pohvališ?

Ne nabijaj "mataj"! Lepo prosim!
Meni se zdi Eurofighter na splosno zelo funckionalno pismen, njegovi posti vecinoma niso brez soli - ravno nasprotno. Skoda, ker se zacne vcasih za prazen kurac vsajati in ker vcasih iz njega pogleda ena prav zoprna militantnost, kot ce bi slo za nekega zelo bistrega, a mestoma neznosnega pubertetnika. Vseeno pa se mi primerjava s tistim "tamalim" matajem (ki se je celo razglasal za "vztrajnega") ne zdi na mestu, ker je bil "tamau" mataj, zelo obzirno receno, zgolj navaden kreten.

Ceprav Eurofighter dobro steka ekonomijo in biznis (kar mu stejem v totalen plus) in je realen v smislu, da ne jebe nobenih socialajzarskih fint in jih tudi takoj detektira, je bilo jako bedno, da je zacel zdaj z nekaksno "funkcionalno pismenostjo" teziti tebi, ki si le opozoril na "slovenscino" iz citata, ki ne le, da ni slovenscina, ampak je tako do fundamenta pojeban spak, da sploh ne ves, kaj je to zaena pizdarija. In potem ti pribije "kwa". Ah, ja.

Eurofighter, saj te stekamo, saj si fajn fant, ampak skuliraj malo. Mislim, ce zelis - jaz nisem Gustl in bi tudi za nobeno ceno ne hotel biti, hehe. Tudi ce bi me placevali za to.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen