Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Revni milijonarji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
[Glavni forum] Tema: Revni milijonarji
[#2264866] 10.11.13 10:26 · odgovor na: (#2264856)
Odgovori   +    7
[republican]
> [adana]
> > [republican]
> > Dost žalostno bi bilo, če v Sloveniji res ne bi mogel obogatet s svojim delom in podjetnostjo.
>
> Menim, da ti še dosti ne veš, kaj se v Sloveniji ne da brez podpore komunistične kamarile.

Jaz sem živ dokaz, da lahko v Sloveniji uspeš v poslu tudi brez podpore komunistične kamarile... pa kar nekaj mojih kolegov je uspelo brez nje. Ni me sicer na lestvici stotih najbogatejših Slovencev, ne gre mi pa slabo, predvsem sem pa uspel po zaslugi svojega dela in podjetnosti, brez kakršnekoli politične podpore, oziroma kljub metanju polen pod noge s strani oblasti in uradnikov... da o nevoščljivem folku niti ne govorim.
Se strinjam ,da z lastnim delom in trudom lahko ustvariš nek zadovoljiv status (odvisno kaj je zate bogastvo); v glavnem debata je šla bolj v tej smeri kot so bogataši tipa Češko in ti, ki so na lestvici najbogatejših.
Normalno, da niso vsi reveži, ampak tudi ti si omenjal polena pod noge s strani oblastnikov......in ti želim nadaljnega uspeha, .......samo je določena meja, kjer več kot to ne moreš doseči v Slo.
In v moji debati sem mislila predvsem na te izredno bogate kot so Češko.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen