Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za svingerski klub krize ni

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Za svingerski klub krize ni
[#2262850] 07.11.13 10:15 · odgovor na: (#2262609)
Odgovori   +    5
[petunia]
Neprecenljivo, že od nekdaj me je zanimalo, kakšna je vstopnina v svingerski klub.

To so teme, ki zanimajo delovno ljudstvo SR Slovenije, ne pa tam neke Kovačeve analize z grafi in številkami, zato predlagam, da se jim vaši novinarji v celoti posvetijo, za komentiranje političnih in gospodarskih zadev pa lahko brez škode najamete vedeževalke, npr. Emo Kurent, ki je spomladi podala takšno analizo:

Bratuškova je zaprisegla ob času retrogradnega Merkurja in Saturna, v času, ko se zapira kvadrat pr. Jupitra na Plutona v karti Slovenije. Če bi bila to karta človeka, bi kazala na bankrot. Jasno je, da ta vlada dolgo ne more zdržati, saj že s prvimi potezami kliče po novih protestih. Slovenija se mi zdi kot ena težka bolnica, ki ji ni več pomoči.....Kakšno zanimivo naključje, spet, da ima gospa Sonce na 10 Ovna, Janković pa na 10 Kozoroga. Obe stopinji sta letos "kritični", ker prvo prehaja Uran, drugo Pluton, planeta, ki sta že nekaj časa (in še bosta skozi 2013 in 2014) v mundanem kvadratu. Oba poosebljata krizo, ki se poglablja, zato ne more ostati dolgo na oblasti ne en ne druga. Njen rok trajanja ocenjujem na manj kot 10 mesecev, največ do začetka decembra 2013, koliko je to sorazmerno z dolžino njenega krila, pa ne vem ;)
Jaz mislim,da je tole vedeževanje tržna niša tudi za Finance. Ubili bi več muh naenkrat: ne bi se bilo potrebno več ukvarjati z nekim teženjem kakšnega Kovača, pa Kotnika, Črta, Damjana... Kurentova bi pogledala v kristalno kroglo in vse bi bilo jasno celo najbolj zabitim bralcem tega časopisa.

Kar se pa tiče svingerskega kluba pa Petunija, vidim, da si zelo zainteresirana, sporoči kdaj obiščeva skupaj tega podjetniškega zmagovalca... (Samo iz čisto strokovnih razlogov, da ne bi kdo zlonameren mislil na kaj bolj perverznega...)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen