Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Skrivnost premoženja Aleša Musarja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.981
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2013 10:06
... Alešu Musarju smo postavili več vprašanj, na katera je tudi odgovoril. Večino smo vključili v članek. ...

... čuj, Karel ... evo, bolj kot berem, manj mi je jasno, od kod totemu Musarju oziroma njegovemu S. T. Hammer, ki je temelj Musarjevega premoženja in je bil ustanovljen leta 2002, ves silni keš, ki ga je moral imeti, da je leto za tem je kupil večinski delež SCT Strojegradnje, ki se je pozneje preimenovala v Strenio. Leta 2006 se je S. T. Hammer podal še na Balkan in kupil večje deleže v skladih IF Fortuna iz Bihaća, ZIF Jahorina Koin s Pal ter ZIF Privrednik in ZIF BLB iz Banjaluke, je razvidno s spletne strani družbe. Leta 2010 je kupil še delež v črnogorski družbi za upravljanje Moneta, kjer ima zdaj 36,06 odstotka. ... khmm, še manj pa mi je jasno, zakaj Financarji totega Musarja - če ga že gnjavite - glih tega niste vprašali, ker je to bistvo vsega, ker je sicer vse ostalo v tvojem članku za nas navadne smrtnike - za totega Musarja in njegovo informacijsko pooblaščeno gospo sicer zelo bogata - ena velika navadna megla in sploh ne vem čemu služi ...

P.S.: jaz imam sicer totega Musarja na sumu, da je on bil včasih skupaj z ostalimi pooblaščenci pooblaščen v pooblaščenih investicijskih družbah, ki so pooblaščeno prihvatizirale Slovenijo in njen družbeni kapital, kar so naredili sicer povsem zakonito v skladu z www.uradni-list.si/1...t?id=64699 , www.uradni-list.si/1...t?id=67902 , www.uradni-list.si/1...t?id=54560 in še čem, kar pa se mi ne ljubi iskat, ker je vse skupaj itak "water under the bridge" ... aja, če koga zanima, si tukaj dk.fdv.uni-lj.si/del...c-Miha.PDF lahko zgoščeno prebere, kaj se je dogajalo in kako je zelo verjetno "nastal" toti Musar in njegovi pooblaščeni milijoni ... evo, pa še dežurni forumski kreteni se ne bodo mogli pizdit, da na FDV ne more nič koristnega nastat, če je seveda korist tudi to, da vsaj približno veš, kako so te nategnili ... khmm, če si mogoče verjel, da pravzaprav toti nateg v resnici ni nujnost in zato torej sploh ni nateg ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen