Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša o predlagani kazni: To je popoln absurd

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
[bozo666]
Gospod Markoff, na koncu pristane denar pri tistih, ki odločajo......in odločala nista Cekuta in Wolf.......ta dva sta bila samo vmesni člen........MALO LOGIKE PA LE MORA BITI V TEH KOMENTARJIH, KER DUGAČE TO NI NIČ DRUGAČE OD TISTIH PAROL."druže Tito mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo, puta ne skrenemo..."

Zakaj ?


Vsak pameten ve,da o poslu ni odločal en slikarček Cekuta, ampak je vsakemu jasna odločanja maršruta.........Cekuta in Wolf, sta bila zgolj posrednika.......tako kot Zagožen, ki je bil vez do Janše.
Lahko da je vse to res. Ampak da nekoga obsodiš, potrebuješ DOKAZE!!!!! Tukaj pa niti priče nimajo, ki bi rekla, da je res Janši kaj obljubila. Nimajo niti datuma, kraja, višine obljube oz ponudbe itd. Skratka, kar se dokazov tiče nimajo nič od nič.

Če ti jaz napišem, da bom podkupil Jankoviča, ker ga pač poznam, a bi po tej logiki Jankovič moral biti obsojen? Enkrat pridem na en sprejem, se rokujem z njim ter me pri tem slika moj prijatelj. Pa imamo dokaz, da se z Jankovičem poznava. Stiskava si roko, oba se smejiva itd. Ti mi nakažeš denar, v zameno pa ti jaz rečem, da bom uredil, da se tvoja težava z MOL reši. Sodišče potem preganja mene in Jankoviča. Jaz in Jankovič trdiva, da se o teh zadevah nisva nikoli nič menila. Povej mi, po kakšni logiki bi bil lahko Jankovič obsojen? Tudi če bi bilo vse najino dopisovanje na voljo sodišču?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen