Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-28767 sporočil: 1.132
Zadnja sprememba: anon-28767 05.05.2013 15:09
Zanima me npr. koliko ima vzgojiteljica v vrtcu plače, ali se jim vplačuje dodatno pokojninsko in v kolikor se, koliko se vpalča, tako, da dobimo občutek koliko nas npr. stane ena vzgojiteljica. Zanima me tudi primerjava števila dni letnega dopusta v primerjavi z ostalimi branžami.

Res me zanima kolikšen strošek je en delavec z višjo šolo v gospodarstvu v primerjavi z eno vzgojiteljico, zanima me letno prejeti dohodek enega in drugega ter istočasno količina opravljenih ur na letni ravni enega in drugega, poleg tega še pripis komu podjetje ali država plačuje dodatno pokojninsko in kateri si morajo sami od prejetega osebnega dohodka.

Mislim, da je štrukejl primeren za umobolnico, v kolikor niše dojel situacije. Njegov egoizem presega vse meje in ni več niti iz stališča egoista, pohlepneža logičen, saj sredstev zmanjkuje in se za izplačevanje zadolžujemo, tako, da z takimi zahtevami lahko vstraja le motena osebnost.


Čimprej podpreti zasebne šole, da se rešimo teh pohlepnih parazitov.

Zanimivo, da vsi kateri živijo od proračuna izsiljujejo. Ostale branže katere polnijo proračun, ob že večkratnem nižanju plač in zaostrovanju pogojev dela, se trudijo na trgu in prebiti krizo. Parazitski izsiljevalci ustrajajo s samopoveličevanjem in ohranitvijo udobja na račun drugih!!!!!!!!!!

Človek težko naleti na tak egoističen, nesolidaren poden kot je Štrukelj! zaposlene v šolstvu kateri ga podpirajo, jih je lahko sram in sramota je, da ti ljudje poučujejo naše otroke!!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen