Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-151448 sporočil: 3.061
[Glavni forum] Tema: Miha ob morju kupuje hišo za 25 tisočakov
[#2090449] 18.04.13 13:17 · odgovor na: 0329Softb (#2090428)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: anon-151448 18.04.2013 13:19
[0329Softb]
> [rafik]
> Miha je tipični fukturistek, ki je padel na 20 letno filipinko in njene zgodbe "me love you so much". Klasična zgodba, ko 50+ prdec začne razmišljati s spodnjo glavo.

In? Karkoli počne, ne počne za tvoj ali moj denar. Bistveno je, da je srečen in menda ga ne bomo sedaj družno po stari balkansko-slovenski navadi začeli prepričevati, da je njegova sreča zgolj navidezna.

Miha itak, da ne boš bral, če pa že boš; večina nas bi živela tam, kjer si ti tudi s svojimi starimi ženami, ampak najdemo 1001 razlogov, zakaj tega ne moremo storiti. Mačke, psi, eni idioti celo konje, otroci, starši, bajte, ... seratorji skratka.
V daljni žlahti imam enega takega "mihata". Če sodim po njemu in njegovih opisih enako mislečih, potem ni dvoma, da se za tako opcijo lahko odločijo samo 50+ osamljeni desperadosi polnih jajc in nekaj dediščine za prodat, ki doma nimajo čisto nikogar in ničesar, kar bi pustili za seboj in nobene delovne perspektive ali ambicije več, pa gredo raje sponzorirat eno filipinsko frkljo in njeno družino v zameno za sweetsweet pussy.
Ko voli nek izvoli, meni je to revšetarstvo, ne pa carstvo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen