Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[krawica]
> [bobek13]
> če bi slučajno Janša res prepustil svoje mesto Šušteršiču, bi tudi le-ta ratal po (Simonino) "ljudomrzneš"... bi 571 bizgecev že poskrbelo zato... ;)
>
> lpA

Eto, to je tvoja (in SDS-ova) zabloda v fundamentu. Tako, kot se zna Janša PR streljat v koleno, se ne zna nihče. Ne rabijo nobenih 571 za to.
to ni zabloda, je pa tudi vse kar si zraven napisal zelozelo res... JJ si strelja v koleno, da me čudi, da še lahko hodi... ;) ampak, to še vedno ne zmanjšuje dejstva, da 571 pi*dekov slika JJ kot demona že 20let... sem že kar nekaj časa nazaj napisal, kako sem tam nekje 2000 bil na razstavi Mladininih naslovnic in me je čisto zbegalo - na vsaki drugi naslovnici (če ne več) je bil JJ upodobljen kot satan/general/psiho...

Če misliš, da ni tako, mi smiselno razloži, koliko novih volilcev je po tvoje samo v zadnjem času Janša dobil z:
- Zombiji
- Trenirkarji
- Levimi fašisti
- Priznanjem, da je potrdil po njegovo najslabšega gospodarskega ministra

Pa se take in podobne izjave vlečejo že desetletje če ne več. Sej ne rečem, trdo jedro stranke je navdušeno. Vsi ostali pa si mislijo svoje...
žalost pa je, da te stvari bolj kot ne držijo, ampak, da to oseba na njegovem mestu javno izjavi - si je vstrelila v koleno... :) čisto vsaka od teh izjav je pa na eni strani odvrnila potencialne volilce in tesneje zajela obstoječe...

;)

lpA

p.s.: se mi ne da iskati daleč v zgodovino, ma tule so moji zapisi pod "najslabšega ministra"...

forum.finance.si/?m=...950&single

forum.finance.si/?m=...149&single

forum.finance.si/?m=...437&single

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen