Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.933
[petunia]
> [najobj]
> > [petunia]
> > > [najobj]
> > > > [Dudek]
> > > > Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
> > >
> > > ... čuj, pojma nimam, kaj je bilo v članku, ker sem jaz samo The Navijačici pojasnil, da me ni glih dobro razumela ... khmm, kot ponavadi ...
> > Čuj, stari, spet zavajaš...kot ponavadi. Pisal si, da Tanko nima pojma, da je zmeden, tako kot tudi njegovi navijači in navijačice.
> >
> > Sedaj, ko se je izkazalo, da Tanko točno ve o čem govori in da ti nimaš pojma, se pa nekaj ven vlečeš.
> ... jebiga, to "no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega" je poanta mojega prvega posta, ki je ti očitno ne razumeš ali pa nočeš razumeti ... ja, in poanta je v tem, da mi imamo en parlament (= državni zbor) in da je "drugi" parlament (= državni svet) tam samo zato, da ga noben ne jebe pet posto, razen ko ga rabi za alibi ... evo, zdaj pa ti lahko rečeš, da nimam pojma in da se spet samo ven vlačim ... khmm, kot ponavadi ...
Ravno ta tvoja poanta kaže, da ne poznaš dobro naše državne ureditve, kar te očitno ne ovira, da ne bi drugim govoril, da nimajo pojma.

Slovenija ima pač dvodomni parlament, kot večina držav v Evropi. Državnega sveta mogoče res nihče ne šmirgla, kar pa ne pomeni, da ne more dr.Ek mešat in škode delat.

V bivši državi smo imeli trodomnega, a si ti mogoče takrat mislil, da imamo tri republiške skupščine?

Iz kronologije dogajanja je povsem jasno, da Tanko ni iskal nikakršnega alibija, ampak se je samo prilagodil zatečenemu stanju, tako kot mu je svetovala zakonodajna služba v parlamentu.

Vse ostale špekulacije, ki so jih tule pisali tako novinarji kot tudi forumaši, so se izkazale za neresnične.
... pizda, jaz pa sem mislil, da smo imeli v bivši državi partijo, ki je o vsem odločala, ti pa zdaj praviš, da smo imeli parlament ... ja, in to ne samo en, ampak kar tri ...

P.S.: v življenju ne smeš vsega jemati preveč dobesedno, ker ti prehitro zmanjka besed ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(