Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-28393 sporočil: 3.368
Zadnja sprememba: anon-28393 14.02.2013 15:20
[republican]
> [1014JeLov]
> Samo počakajte da zmanjka denarja za javnosektorske plače. Takrat bo 2 jurja evrov za m2 superduper cena.

Če gre vse u qrac, bo itak vseeno, kakšna je cena stanovanj, ker jih večina folka ne bo mogla kupit, tudi če bodo po jurja za m2, ali manj... vključno s tabo in mano. A si res tega želiš?
Če je res vseeno, potem pa kar izvoli in kupi čim več m2 po 3.000 €. Če je še bolj vseeno, poskusi kar z 4.000 € na m2. Saj veš - sky is the limit.

Da želim si, da se ekonomske zakonitosti uveljavijo tudi na področju butalistanskih ceglov.

Kot sem že dal primer grških dovoljenj za avtoprevozništvo: prej umetna cena preko 300.000 evrov, po razbitju zakonodajno-oligarhistično-monopolističnih kartelev le malo več kot 5.000 € (števlike so zaokrožene ter približne, vendar dovolj natančne za ponazoritev problema). In v Grčiji se životari naprej. Res pa, da sedaj životarijo vsi, prej pa tega pojma večina javnosektorskih preplačancev ni poznala. Se morda bojiš tega?

PS: jaz sem že zdavnaj stavil na prihod trojke pod določenimi pogoji. Bi tudi ti?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen