Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-312509 sporočil: 5
čas vnosa: 14.02.13 14:53
Spoštovani,

ker sem ta intervju dal jaz osebno, mi prosim dovolite, da pojasnim nekaj stvari, ki zanimajo nekatere bralce.
Pregled sedemsto naložb, ni nekaj kar se ne bi moglo narediti v recimo 5 urah ob podmetni, da si večino naložb pregledal že večkrat. Ob uporabi sodobnih tehnik, zlahka porabiš za pregled ene naložbe recimo 10 sekund.
V primeru takih pregledov, gre predvsem pa hiter pregled stanja delnic na "Watch listi" in za iskanje pravih vstopnih/istopnih časov oz. nakupov in prodaj. Ta strategija temelji na teoriji veikih števil. Za razliko od poglobljenih analiz, ko temeljito preveriš eno naložbo, obstajajo tudi strategije, ko sicer korektno preveriš naložbo, vendar se zavedaš taga, da bi lahko v tem času, ko to delaš, preveril še deset drugih naložb in bi lahko bila od teh, vsaj ena precej boljša od obravnavane. Ko preverjaš na stotine naložb, se pogosto najde kakšna zelo dobra, ki bi jo sicer izpustil.

Bralce tudi vljudno vabim, da preverijo kakovost upravljanja (donosnsot in nihajnost) na skladi.com in vzajemci.com kjer lahko primerjajo donosnosti posameznih skladov po različnih časih. Poleg tega vljudno vabim vsakogar, ki ima kakšno vprašanje v zvezi z mojim načinom upravljanja, ali bi se želel posvetovati ali temeljiteje poizvedeti, kaj o mojem upravljanju, da me kontaktira na blaz.zupancic@ilirika.si. Prav tako se lahko kadrakoli, znotraj delovnega časa, oglsite na naslovu ILIRIKE Slovenska cesta 54a, Ljubljana, kjer se bom z vami z veseljem Osebno pogovoril.

Hvala lepa,
Blaž Zupančič

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen