Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
Zadnja sprememba: ivon 06.02.2013 14:54
Tako kot v Srbiji v času Slobodana Miloševića, je danes v Sloveniji prisotna "politična instrumentaliziranost, ideološka zadrtost, agresivnost in nestrpnost medijev do drugače mislečih," so prepričani v SDS. Zanje je osupljiv tudi .....
Na prijavljenem srečanju Zbora v Novi Gorici (dvorana z varnostniki) ni bilo novinarjev tiskanih medijev, pardon bila je ena lokalna novinarka( njenega poročila nisem nikjer zasledila). Ni bilo televizije, čeprav je T. Slokar, urednica Pop-tv, domačinka. Vedno prisotna Mojca Dumančič, RTVSlo , ki je vseskozi poročala o vstajah naroda (tudi ko se jih je na Bevkovem trgu zbrala le peščica z mimoidočimi vred) je "mrknila". Ko sem nekoga povprašala zakaj , sem dobila odgovor, da RTVSlo medijsko ne pokriva Zbora! Mimoidoče pa?? HALOOOOO?
Kako lahko Slakovi gostje, Zajc, Terček, Kračun .... razlagajo, kakšne so naše civilne zahteve. Zakaj smo odrinjeni od javnosti??? Ali smo kot Judje v Hitlerjevi Nemčiji??
P.S. Že več kot 10 let se ukvarjam z medijsko (NE)pluralnostjo v Sloveniji in osebno poznam realno stanje. Toda ne, o tem nam nakladajo FDV profesorji, medijski strokovnjaki in novinarji (Sandra Hvatin Janša???, Marko Milosavljevič, Slavko Splihal, Janez Markeš, Ali Žerdin, Marcel Štefančič, Rok Kajzer, razni "Potiči" , "Karbe" ........), ki imajo popolno medijsko oblast.
Komu torej verjame narod??? "Meni"?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen