Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
Zadnja sprememba: ivon 31.01.2013 21:45
Pravnik Andraž Teršek meni, da je najava shoda Zbora za republiko za 8. februar provokacija. Protesti v podporo vladi ali samodržcem so zelo redek koncept, je v današnjih Pogledih Slovenije na TV Slovenija poudaril Teršek.
Teršek želi biti pameten, vendar tokrat NI!!!
Na shodu Zbora za republiko v prepolni dvorani v Novi Gorici ni bilo novinarjev!!! Zakaj? Kdo jim prepoveduje poročati, seznanjati državljane, medtem ko neprijavljene Vstaje gledamo tako rekoč po tekočem traku, pa četudi gre za peščico demonstrantov!
8. februarja zbor ne organizira provokativnega shoda, gre za prijavljen shod v podporo demokraciji, proti privilegijem kast, ki se vlečejo že iz socializma do danes, za enakost pred zakonom in pravno državo , za izpeljavo že pripravljenih reform, za dolgoročno uravnotežene javne finance, za zasebno pobudo in konkurenčno gospodarstvo, ki bo pripeljalo do meritornih gospodarskih in družbenih elit, ki poganjajo moderne družbe 21. stoletja! Hočemo svobodne, profesionalne medije in ne njihovo AGITPROP dejavnost, kot je zadnje čase TVSLO s Slakom vred, POPtv, tudi nova Planet Tv in večinoma vsi tiskani mediji! Sramota!
Živimo v 21. stoletju in želimo biti del sodobne EU.
Ali so ostareli družboslovni profesorji res tista elita, ki pomeni preboj v moderno družbo??? Profesorji izpred Roške, Štrajn , Koršič, Bavcon, Plut , Rizman, Taufer.........ter Bučar, Peršak, Spomenka....umaknite se mladim, naprednim po mišljenju!
P.S. Slakova oddaja postaja plagiat njegovih predhodnih oddaj, z vedno istimi gosti, starimi ali mladimi, isti šmorn!! Ni mi bilo treba gledati, saj sem vnaprej vedela kaj bodo rekli. Nihil novum.
Slak še ni slišal za PRO et CONTRA?
Aja, manjkal je Cerar, pa mladi Kerševan!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen