Zasebnost
15 min
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi
15 min
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
51 min
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
54 min
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
3 ure
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
3 ure
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
4 ure
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
4 ure
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
4 ure
Ekonomičen, a športnega videza 8
4 ure
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Vesel sem, da nas je Google prisilil v spremembo poslovnega modela
8 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 5
9 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
13 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
14 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
16 ur
Najbolj brani članki danes
18 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
20 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
21 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
21 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 9
21 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 19

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dela je dovolj za vse

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-263608 sporočil: 2.327
[Glavni forum] Tema: Dela je dovolj za vse
[#1987061] 30.01.13 14:13
Odgovori   +    4
da da malo prevec nakladanja pa bi slo .res je da se delo se dobi ,ali je kup hakeljckov .pri nas sodelodajalci ze tako stekleni -pokvarjeni - da ne locojo vec kaj je delo in kaj je dobro opravljeno delo .po mojih izkusnjah smo dobri vestni natancni marljivi delavci prej ovira kot dobrodosli .samo ritolizniki stremuhi skodljivci ki so sefom vsecni dobro pridejo skozi . dobro delo pa je v tej bedni dezeli prej kaznovano kot nagrajeno . naslednji moj delodajalec bo sigurno tujec ki vidi dobrega delavca in ga spostuje placa in nagradi ker mu prinasa dobicek .pri nas so pa zazeljeni samo hinavci -pizde -ki sefu zlezejo v lopovsko rit in vem spegajo .taka je nasa delavna politika in takim delomrznezem gre zelo dobro .sluzbo imajo samo da prezivijo in po njej delajo na crno za svojo pokvarjeno rit v sluzbi se nazrejo ,spocijejo .popoldne pa fusajoin zasluzijo neobdavceno . tako deluje vecina nasih firm .od javnega sektorja do tovarn in se cesa. samo v moji firmi .je kar veliko tega sranja in lastnico prav malo brika da ji firma propada .in tisti ki zaradi svoje vesti se delamo smo zelo moteci .no nas pa je vedno manj .tudi sam sem ze v odhodu .in to je resnica te lopovske pokvarjene skorumpirane zlocinske zjebane druzbe zzzte bedne dezele .kdor ima moznost ven naj se resi pa ceprav bo zacel iz nic ima vsaj moznost ce se izkaze z delom uspeti .pri nas te pa ze sodelavci zatolcejo in delodajalec ti dobesedno zarije sekiro v hrbet ker se dobremu delavcu ne upa pogledati v obraz .bi navedel tudi imena in kraje pa bi mi potem kdo se poslal iztrebljevalca NA DOM TAKO DALEC SMO ZE . DEZELA KJER JE ZLOCIN VRLINA .

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen