Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Interpretacije, stroški in zarote

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-214372 sporočil: 3.048
[Glavni forum] Tema: Interpretacije, stroški in zarote
[#1969477] 18.01.13 22:52 · odgovor na: anon-169504 (#1969296)
Odgovori   +    1
[abraxas]
> [naporen]
> > [abraxas]
> > >Pojdimo še dalje, popolnoma nerazumno je, zakaj največja vladna stranka, ki ima tudi predsednika vlade, koalicijske partnerje, ki jih sicer obravnava kot del komunistične zarote, sprašuje in poziva, da se izjasnijo, ali hočejo biti del koalicije ali ne. Zakaj hočejo sami biti v koaliciji, ki jim ruši njihovega predsednika vlade in je del rdečih brigad?
> >
> > Žena reče možu: Zdaj vidim, da si prasec, ampak vseeno bi rada še naprej živela pri tvojih sorodnikih. Zahtevam, da se ločiš od mene in se odseliš.
> >
> > Mož odgovori: Kurba nemarna, kar sama daj vlogo za ločitev, če me ne maraš več. In spokaj tja, odkoder si prišla, če ti kaj ne paše.
> >
> > Jaz dam prav možu.
>
> Tisti, ki ne verjamemo v vodjo, smo že ugotovili, da si lasti vlado in državo, to popolnoma drži. Če že vlečeš vzporednice, jih daj smiselno ne pa kot je napisano v SDS zavezi.
>
> Torej drugi najstarejši sin je zaenkrat vodja, ostali bratje in sestre ga pa na tem položaju ne podpirajo več. Še več, so mu povedali, da lahko posestvo vodi njegova žena ali kateri od sinov ampak ne, on je ego in misli, da je posestvo njegovo - zato se bo pač spet glasovalo, tudi za ceno nepožete pšenice. Ker mu je oblast stopila v glavo.
>
> Posestvo je pa od vseh, starejši rdečelični brat ima celo večji delež.

Zakaj pa bratje in sestre sami ne predlagajo novega vodje, če jim sedanji ni všeč?
Uh, nisem vedel, da je to tako težko razumeti. Ker vsi dobro vemo, da zamerljivi drugi najstarejši brat gotovo ne bo podprl nikogar drugega ampak se bo kujal v kotu in naskrivaj molil, da vse ostale pobere kuga. In preden bo novo glasovanje, bo pšenica nepožeta propadla.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen