Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor začenja s kadrovanjem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Pahor začenja s kadrovanjem
[#1944285] 04.01.13 00:49 · odgovor na: ahafne (#1943456)
Odgovori   +    0
[ahafne]
> [fiston]
> > [ahafne]
> > > [fiston]
> > > > [ahafne]
> > > > > [kepok]
> > > > > Samo, da ne bodo samo levičarji imenovani za te funkcije.
> > > >
> > > > Vse štirje ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin so bli proti zadnjima dvema referenduma...
> > >
> > > Tovariš Ivanov demokrat, kar ti poveš je čista resnica.
> > >
> > > No zadnja dva referenduma sta bila zavrnjena z 8:1, tako da ne vem kako so potem lahko 4 ustavni sodniki, ki jih je imenoval Turčin glasovali proti. Razen če niso bili še kaki referendumi pa sem zgrešil.
> > >
> > > No ja tvoji soborci ti bodo verjetno za to same pluse podelili, da bo laž potem postala resnica.
> >
> > Vdihni, izdihni....8 jih je bilo proti referendumu, od teh jih je štiri imenoval Turk...sej vem, da ti matematika ne dela težav, ampak si produkt Kučan-Janša politike v zadnjih 20 letih. Na svojem bregu, pa boh ne daj razmišlat...žalostno.
>
> No ja sem se ti že prej opravičil, da sem narobe prebral, pa nisi videl, ali pa nisi hotel videti, je samo par postov naprej.
>
> Bom pa zdaj odgovoril tako kot je pravilno, glede na tvojo trditev. Ja oni štirje, ki jih je imenoval Turk so bili proti, samo bili pa so za prejšnje.
> Zdaj ne vem, kaj tukaj prevlada, ali to da jih je imenoval Turk, ali da je Turk tačas že popušil, ko se je odločalo o zadnjih dveh.
> Recimo da ti štirje izpadejo kot hlapci, prej so bili za ferendum tako kot predlagatelj, zdaj so proti tako kot novi predlagatelj.
> Dejansko kdor bi zdaj glasoval za referendum bi bil brez možnosti, da bi bil še enkrat imenovan za ustavnega sodnika. Predlagatelj ne podpira referenduma, večina v parlamentu pa tudi ne.
> No potem lahko razmišljaš, koliko je tudi ustavno sodišče neodvisno.

Sorry spregledal opravičilo oziroma pojasnilo. Moj poast je bla zgolj cinična pripomba, da tudi t.i. levi kadri (ki jih je imenoval Turk) delajo za sedanjo vlado, tko da so vprašaljivo levi. Joke skratka...lp
Ja saj jaz sem ti pa tukaj napisal, da je vprašanje ali delajo za desno vlado ali zase. Sigurno je vprašljivo ali so levi, če so bili prej za referendum, pa smo imeli levo vlado, zdaj so proti pa imamo desno vlado.
No sem napisal, da se da dvomiti ali delajo za vlado ali zase. Heh, recimo da je predsednik levi, pa nagnjen v desno, oziroma na sredino, vlada pa desna. Pa oboji so proti referendumu. Zdaj, da bi glasovali za referendum kot so prej, bi bili brez možnosti, da bi bili izvoljeni še za en mandat. Mogoče je to pravilnejša obrazložitev, kot pa ono pametovanje, ki so ga napisali. :)

Pri nas je pač tako, da nihče ne bo postavljal levo ali desno pred svoje interese. Ko je bil interes Mercator, tudi nihče ni postavljal tam levo, desno, so lepo družno vse uredili. :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(