Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek S čim se najraje igra najbogatejši Slovenec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-268011 sporočil: 13
Žal je tudi Češko postal preveč pohlepen. Nekoč sem od njega kupil kosmodisk, odličen izdelek, ki tudi pomaga. Potem sem kupil ležišče Dormeo, tudi odlično, še danes mi služi in spim na njemu zelo dobro. Ampak to je bilo pred davnimi leti. In tako sem nasedel in pred kratkim kupil še dva izdelka. Enega od Dormea in enega od Topshopa. Oba sta bila zanič in krepko pod lastnostmi, s katerimi so jih reklamirali, nato sem pa še zelo podobne izdelke našel pod drugimi blagovnimi znamkami precej bolj poceni. No, sej ne rečem, zaenkrat Moderna še posluje pošteno vsaj na področju vračanja denarja. Čeprav, ko sem pri vračilu izdelka, po enem tednu telefoniral, kdaj bom dobil moj denar nazaj, se je odgovor uslužbenke glasil nekako takole : "veste, zakonski rok za vračilo denarja je 40 dni po vrnitvi izdelka...."
Prosim? Jaz sem vam izdelek plačal takoj ko sem ga prejel, ne!!?!
Sicer sem potem dobil denar nazaj po treh tednih, ko sem izdelek že vrnil. Ampak po treh tednih!!! To si neko resno podjetje, enostavno ne bi smelo privoščit. In tudi zato, ne samo zaradi slabe robe, zdaj serjem po njih. Pa da ne omenjam njihovega prodajalca po telefonu, ki se mi je, na jasno zastavljena vprašanja o delovanju izdelka, enostavno zlagal!?!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(