Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša napoveduje spremembe političnega sistema

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[jani639]
na vabilu jasno piše kot kaj si vabljen,vsaj zdi se mi...ali kot priča,kot obdolženec..in če si priča ti pa šiht res ne more pomagat:) in zaslišat te ne morejo 23krat...ampak samo v dotični zadevi ki te obremenjuje ali ti obremenjuješ koga drugega..če pa beremo obtožnico..ob neznanem času,na neznanem kraju,od neznane osebe pa je to sevede scanje na pravni sistem,sori...klele so osvobodil,ne samo oprostil modele ki načrtno z namenom pridobitništva zastrupljajo ljudi..zarad..nezakonito pridobljene tel. cifre?a u pičkumater takšno sodstvo...isto je bilo pri makoterjevi..nezakoniti prisluhi v katerih je bilo jasno izražen namen..ma fakof tak pravni sistem kjer ima zločinec večje pravice kot žrtev
Ja piše že. Pa kaj jaz sem bil priča oškodovanec, pa sem dobil vabilo na katerem je vedno pisalo, da moram priti ker me bodo drugače prisilno privedli. Heh, pa šel sem ene trikrat ali štirikrat, pa ni bilo nič. Mislim da dvakrat onih ni bilo, vedno je kdo manjkal. No enkrat so potem onega našli, pa so najprej samo njega zaslišali, ker ni bil zaslišan pri preiskovalnem sodniku (he, he na koncu so se šele spomnili, da bi v arest pogledali, če ni slučajno tam, mater tega so najtežje našli, ko so ga v arestu imeli). Enkrat sem bil pa me tudi ni nihče zaslišal. Edino enkrat je sodnica rekla, da bom vabilo dobil, ker ga morajo poslat, ampak mi ni treba hodit, ali pa lahko pridem malo gledat.
Eto tako nikoli ne veš ali te rabijo, samo na vabilu pa vedno piše da te bodo nasilno privedli.

No saj Italijani so isti kreteni. Tudi tam sem dobil kot priča oškodovanec vabilo da moram priti, če ne me bodo nasilno privedli. Pa sem šel. Pa pridem tja, pa gledam tam razpored, pa smo vsi imeli uro se mi zdi ob 11h ali 12h. Heh pa čakal tam zunaj do 4 popoldne. Potem pa je odvetnik rekel, da mogoče bomo na vrsti tam ob 19h, ali pa sploh ne, če bo zmanjkalo časa. Klinc a potlej naj še hotel plačujem da bom prespal. Pa sem rekel, da bolje da potem gremo. Ja pa še odvetnika plačat da bo čakal tam od poldne do 19h.
No potem sem šel. Potlej so pa onega sodnika premestili in ko je prišel novi me niti rabil ni za pričo.
Tako da ne bi kdo mislil, da sodišča zunaj delajo kaj bolje.
Saj živ dokaz ti je pa samo evropsko sodišče, ko onega najprej obsodi na 24 let, potem ga pa oprosti. Čisto politično. Če bi Srbi priznali Kosovo, bi verjetno oni Gotovina sedel...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen