Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295127 sporočil: 3.275
Zadnja sprememba: anon-295127 02.12.2012 14:24
[NavadniNimda]
> [kirman69]
> A zdaj pa jaz razpihujem?

Ja. Pa nisi edini.

> In kaj boš dal ti meni, siromaček?

Siromaštvo je posledica socialne države.
Ajaaa. A zato so pa v Avstriji, v Skandinaviji tako siromašni, ajaa? Eh, moj kljukec buržujski. Siromaštvo je posledica organiziranega 20 letnega ropanja države. In nakradenih milijard nobeden noben noče vrniti, še manj obdavčiti. Le kako to, da te to ne skrbi...
> Si samo še eden, ki zagovarja in brani velike lopove in lopovski status quo, njihove nakradene milijarde in razprodajo Slovenije.

Si samo še en komunist, ki hoče prisilno enakost v komunizmu. Dokler boš nenasilen, imaš pravico to zagovarjati, čeprav se s tem ne strinjam. Če boš nasilen bo pa druga pesem.
Ne vem kje ti vidiš kakega komija, ej? V bankah in RKC mogoče, tam se tako vse izgube in packarije vedno nacionalizirajo... na račun plebsa seveda! In če si tako pošten, se ti ja ni treba nikogar bati... :)) Si samo še en boržuj, ki hoče profit za vsako ceno, tudi z uvozom romunov, da bi mi za svoje delo čim manj dobili. In jaz hočem samo pošteno plačilo za pošteno delo, pravno državo! Ti pa si samo še eden, ki z izrazom komunist diskvalificira. Sam braniš svoje lopove, vso to bedo od 20 letnega ropa in jih zagovarjaš in s tem se ne strinjam. In če boš še naprej nasilen, če boste še nadeljevali s tem jeb*njem raje na suho, bo to druga pesem.
> Zgubi se v fabrko delat za tistih 600 eur, da boš vedel, kaj govorim!

Aja, tole kr tkole po komunistično - vsi 600 dinarjev plače, zdej pa marš na polje delat, ali pa jeklo mešat v tovarno. Na-ah, imam že raje osebno in gospodarsko svobodo, komunisti ste pa smatrani za extremiste. Skupaj z vašim Brozom, ki mu zgleda še vedno ena noga gleda iz groba.
Zopet ti je pri roki neki komunizem, prijateljček :)) Arzenal prozorih fint in izgovorov pri tebi je neizčrpen. Si ti mogoče enojajčen dvojček onega macona? Veš, vašo osebno gospodarsko svobodo smo si državljani itak že izkusili in prokužili. Tokrat gori po Sloveniji med drugim tudi zaradi te vaše -gospodarske osebne svobode- ;)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen