Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295127 sporočil: 3.275
[NavadniNimda]
> [kirman69]
> > [NavadniNimda]
> > > [kirman69]
> > > > [pucman]
> > > > Kako pa ločiš neonaciste od drugih?
> > > > So brez rdeče zvezde?
> > >
> > > So za janšo.
> >
> > Se ti ne zdi, da bi šli v tem primeru plesati pred Mestno Hišo, s transparentom "Kučan, go home!", ne pa pred Gorenakove policaje? A tamle na CKju res mislite, da smo vsi Slovencli glupi?
>
> A janšajzerji res mislite, da smo vsi Slovenci glupi?

Jaz nisem janšajzer, ne podtikaj mi tega, JosipBrozar. ;)

> Aktualna ablast pošlje provokatorje, da se ukrepi policije lahko radikalizirajo.

Tole učijo na uvodnem tečaju na Akademiji Đerđinskega, pametnjakoviču jedan.

> Da se lahko govori samo še o tisti majhni skupinici protestnikov. Da se v režimu naklonjenih medijih in na TV-ju izvodeni glavno sporočilo protestnikov. Se spomneš slavne voditeljice prvih granitnih kock v akciji, ko so rušili borčija & co?

Ne gledam državnih in državno-sponzoriranih medijev. ;)

> Vaša Katja Šobica je bila potem nagrajena z zicom v SDS-u.

Kar poišči nazaj po forumu Financ. Ravno tako sem bil kritičen do kockanja in ravno tako sem pozival Policijo, da poseže po vodnem topu. Hočem red in mir, in zato plačujem tudi davke. Dost je blo tega samoupravnega uličnega socializma!
O kakim socializmu ti to jajčevec, a si še kar v rajnki YU? Danes je socializem za banke in gospodo, tisti EU-ZDA socializem, zato pa gorijo ulice! Če hočeš red in mir, potem moraš imeti tudi PRAVNO državo, te pa ni, knede? Tudi in še manj pod janšo ne!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen