Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.925
[čarli]
> [najobj]
> > [fibonaci]
> > > [Don Vito Corleone]
> > > Lahko bi policisti tudi počakali, da se ljudje sami počasi razidejo ne pa da so tako poceni padli na finto nekaj honorarnih hujskačev. Še dobro, da so v celi zmešnjavi vsi ostali živi, ker v nasprotnem primeru bi poleg Kanglerjeve zagotovo letela tudi Vinkova in Venigerjeva glava.
>
>
> > Zdaj ni težko biti pameten, kaj bi bilo bolje in ali bi se množica kot ponavadi počasi res naveličala in če nismo bili tam, bomo to težko vedeli. Ampak vse skupaj je bilo zadosti dobro posneto in dokumentirano z vseh strani, zato ne bi smel biti problem ugotoviti, ali so res najprej letele granitne kocke ali pa je prva napadla policija.
> > Za Vinkotovo glavo pa bi morali zvedeti, ali je on včeraj dajal policiji povelja, za kar nima nobenih pooblastil, ali pa je samo kot turist prišel povedat: "Ich bin auch ein Mariborčan."
> >
> > p.s.
> > ali pri velikem sodnem procesu tudi pravosodni minister sedi med publiko in ali pri zahtevni operaciji tudi zdravstveni minister ob strani pomaga in komentira?
> ... evo, s tem www.youtube.com/watc...redirect=1 se je začelo ...

Yep na tem posnetku je zelo vidno da so proti policajem leteli stoli, petarde in še kaj:)
... čuj, ne bom nič komentiral, ker me bo NavadniNimda prijavil, da sem plačanec in hujskač, potem pa bodo toti ljudski miličarji še mene začeli preganjat ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen