Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sramota

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Sramota
[#1891179] 23.11.12 15:30 · odgovor na: anon-101299 (#1891152)
Odgovori   +    10
sam res,kolega..kaka je selekcija s totega konca zadnje čase...meni je najveći đek poslanec Pozitive Pero Kažidupe..človk se je lastnoročno podpiso na obe pobudi,tudi na fotokopijo...Pa Sašo Lipek...težka vam..
Ja same zvezde AMPAK (vedno je ampak), veš kako lahko bi mi njih pometli, če bi jim lahko nabili vzglede? Kaj naj rečemo Kangli?
Čuj Kangla, ka te nisi tak ko Zoki??
Kako prfuknjen je, bi; si šel obut opanke, narediti (še) enih par nepremičninskih podvigov, ustanovil firmo na Cipru in tja začel nakazovati že itak osiromašen občinski proračun, spehal pubece v avte, da se vozijo brez izpita, ta malemu pri 10tih letih kupil maturo, povabil Danielo in razglasil, da je postal Opanković.

PS:za župana,kot sem predlagal kolegu kolegi najobjektivnejšemu; Kliton Bozgo.. Bo humorja,ma tudi bakjlav,šampit in tolumb kar češ...Ko bo Klinton po izvolitvi dejal "Ova noć je bila moj dan" in "Štajeerska do Đirokastra"
Imam jaz kandidate za 90% SLO županov. Repinclove (motovilčeve) flance. Koristi od njih sicer nobene tako kot od županov ne, bi pa pokazali svojo dodano vrednost pri delanju škode - ne bi je delali.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen