Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252293 sporočil: 702
[rava]
če je napumpan amwayevec pozitivna referenca, pol seveda človek članka ne more resno jemat, sploh pa ne, ko je govora o prijateljstvu. vsekakor bi bilo pa zanimivo slišat avtorjev pogled na lastne trditve po kaki daljši bolezni, bankrotu ali kakem sranju, ki se človeku pripeti v lajfu. :)
bodo ti frendi zginli k kafra :).

drugače pa te štose predstavlja robert green v svojih 48 rules of power. gre za dokaj ortodoksen pragmatizem brez ščebetanja o pozitivnih pogledih na galakcijo. če človek karakterno to zmore in je ornk tafgaj, je greenov pristop taprav, ki nikakor ne podpira tiščanja glave v pesek. je pa treba met mučo ambicij, jajc in dober želodec - jst tega žal nimam :( www.bretrodgers.com/...fpower.pdf
Tudi jaz sem precej s težavo prenašal razne akviziterje včasih. Pa tudi za tiste telefonske prodajalce sem imel kar nekaj šal kako jih na hitro zavrnit.
Sedaj vidim kako je delati biznis in koliko truda je treba vložiti, in da ni kake hude razlike med različnimi biznisi. Tako da jim sedaj včasih prisluhnem, če je kaj zanimivega morda kupim.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen