Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-74446 sporočil: 3.247
Tako je. Sem mislil, da samo jaz tako razmišljam. Evropa še ni prišla do nas. Včerajšnji hlapci in dekle, ki so še do včeraj spali na slami in se pokrivali s konjsko deko, še nismo izgradili etike in moralnih postulatov civilizirane družbe. Greznica. Morda pa jo bo JJ ali predsednik Turk ali kateri kandidat za predsednika pozval k odstopu? Na ta nčin pokaže narodu kompas in svoje predvolilne smernice. Nihče noče ? Bo Pahorček Barbika z zavihanimi rokavi dal izjavo in jo kot predsedniški kandidat pozval naj odstopi ? To bi bilo bolje kot pa da hodi po štunf fabrikah z zavihanimi rokavi se dela "ljudskega" . Evo prilike za vas kandidati : Brez milosti pošibajte nepravilnosti, kriminal, korupcijo, nepotizem, klientelizem in lopoščine vseh vrst. Vse tiho je, nobeden nič. Če bi bil jaz predsedniški kandidat skličem tiskovko in zaradi primera Furlan javno preko medijev, kot predsedniški kandidat pozovem k odstopu Direktorico DURS-a. Javno in naravnost. Potem bi k odstopu pozval tudi tistega šeškarja nagih albanskih riti, Perenića, ki piše zakonodajo po naročilu, dela v državni službi in še vmes prakticira šeškanje.(Je prakticiral). Tako pa vse tiho je . Ko pa pade noč so tatovi na delu. Milijoni in oropano scuzano ljudstvo s predsedniškim kandidatom Pahorjem ? Nočna mora.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen