Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj jadrnica ni kokoš

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098
[Glavni forum] Tema: Zakaj jadrnica ni kokoš
[#1768716] 25.07.12 12:54 · odgovor na: (#1768679)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-54454 25.07.2012 13:00
[rava]
tako parado enga skrajno primitivnega hohštapleraja kot ga znajo zganjat teli, na kopnem zelo težko vidiš. in ko ti gre določena sorta na jetra, pol se vse multiplicira.
Jaz jih takoj zvoham. To je tip ljudi, ki jim vse pripada po sistemu "moje je moje, tvoje je nase".

Na kopnem takega preposnas, ko po tocenju goriva obvisi v avtu, da se do konca pogovori po telefonu medtem ko ti cakas, da placa in se umakne. Ali pa tisti, ki ob zastoju po prehitevalnem pasu prehiti celo kolono (idiotov, ki pridno cakajo v vrsti) in se na koncu na mrtvo vriva nazaj, ali pa tisti, ki se ti na avtocesti pri tvojih 150kmh prilepi na zadnji odbijac in blenda kot nor.... verjemi, da gre vedno za istega kretena.


edit:
Ampak hvala bogu, vsaj na morju se takemu najraje zgodi, da ga kak trd zid sooci nazaj z realnostjo, ko se ob parkiranju pod prakticno polnim gasom barka pac noce tako hitro in precizno odzvati, kot je navajen s svojim avtomobilom. Takrat je, vsaj zame, precej njegovih grehov ze poplaacanih z mojo zabavo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen