Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Se res ne mudi?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-200682 sporočil: 2.095
[Glavni forum] Tema: Se res ne mudi?
[#1767495] 24.07.12 13:01 · odgovor na: anon-247964 (#1767012)
Odgovori   +    3
To kar pišeš je vse res! Žal! Pa vendar, če vlada nima nobene moči, to mislim vse vlade do sedaj, ne samo Janševa, tudi Pahor je bil navaden petelin na kupu gnoja, brez kakršnekoli moči, kaj nam potem ostane? Državni udar? Od koga? Kdo je to pri nas sposoben narediti? Kdo je sposoben premakniti sodstvo, sindikate odstraniti, ker delajo samo škodo, vzdržati se pri podkupninah in kadrovanju,...? Kakorkoli obrneš, spet si na istem, tolažiš se, da je to bolje kot debil Zokan, vendar to kar je, je pa izjemno slabo, je gozljivo! Mi pa nismo nič mlajši, čas mineva, mi samo čakamo in čakamo! Nas pa nihče ne čaka, mislijo si, mater ste zabiti, imate idealen položaj, naravo,... Vendar ne, tukaj smo v eni smrdljivi, gnojni luknji, ki drvi po poti Miloševičeve Srbije! Večina ljudi je zaskrbljenih, vendar kaj je tisto, kar bo prignalo ljudstvo v razmišljanje in predvsem v postavljanje zahtev, saj vsa ta golazen (sodniki, zdravniki, šolniki, uradniki, politiki, policaji,RTV....) živi na naš račun, mi smo pa čedalje bolj revni, pa tudi, če bi nudili kakršnekoli storitve, bi bilo znosno, vendar stortve, ki jih nudijo so pod vsakršnim nivojem! Se pravi ostaja vprašanje, kaj narediti?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen