Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
[Glavni forum] Tema: Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo
[#1767427] 24.07.12 12:31 · odgovor na: (#1767212)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 24.07.2012 12:40
[janezpizdek]
> [sivi pinot barique]
> > [fibonaci]
> > > [najobj]
> > >
> > > ... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored...
> > jebemti zlopamtila, to pa je zadnja stvar, na katero bi pomislil, da je drug Sivi v resnici samo razočaran Kučanov oboževalec, ob velike ljubezni do velikega sovraštva, tako gre to...
>
> ne,nobenega sovraštva...sovraštvo zganjate vi do tovaršev,ki so vas zapustili..in to brezkompromisno...
>
> mene je iskreno sram da sem ta tumor volil
Meni pa ni nič žal, ker ta tumor nisem in ne bi volil niti če bi me pokojni kumunajzer DrZiherengele napumpal z ogromnimi količinami voljoubijajočih oz. pohlevnizirajočih drog.

Jaz praktično od osnovne šole vem ( na ravni DNK imam zakodiran nezgrešljiv občutek kdo je lopovska đabalebaroška komunajzer beštija, pa jih po zraku zavoham na 1000 km, v vodi pa na tisočkrat večji razdalji od one, na kateri morski pes zavoha kri ), da je žveplena kislina veliko boljša izbira na volitvah kot komunist, da o solni niti ne govorimo.

Obe tovarišici Žveplena in Solna pa seveda da nočeta kandidirati v Sloveniji. Ker bi jima bilo spod časti, da se jih primerja s komunističnimi klepto-fritzlovskimi beštijami.

LP shaman

... ja, seveda ...

P.S.: tudi tega forum.finance.si/?m=...331&single in tega forum.finance.si/?m=...545&single je Gustl in njegov forumski gugle kriv ... evo, samo "na Dravi" sem not vtipkal, pa že lahko totega pizdeka spet not tlačim, kot je oni Joža totega siromaka www.youtube.com/watc...re=related Vanča krumpastega not tlačil, ko je rekel, da je Tito Rus ... aja, že spet sem se zajebal, ker sem pozabil, da ti mene ignoriraš ... hahaha ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(