Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-121566 sporočil: 35
Da me ne bo sir gospod AnonimniPingvin narobe razumel, nimam nič proti angležom, celo nasprotno spoštujem poštene simpatične angleže gospodje oz. gentleman_e, čeprav jih je žal vsak dan manj v tem realnem svetu, še posebej pa imam rad prave, simpatične angležinje, young ladies, no teh je hvala bogu še kar, kar se tiče pravnega sistema menim, da sta približno oba nekje tam, enega obvladuje politika, drugega pa tudi politika....kar se tiče obresti na obveznice pa je normalno da so na angl obv precej nižje, saj jih sami določajo, celo določajo jih tudi državam kot je slo prek EU, ker je london (žal) finančni centar evrope, tam so velike mednarodne banke (HSCS, Barclays, and so on...) veliki mednarodni insaideri, špekulanti in manipulatorji od katerih se slo finančni špekulanti še morajo učiti, skratka pomagaj si sam in anglež ti bo po(d)magal....
p.s. Kar se tiče ang sem pa res enkrat bil v londonu in oxfordu ali kaj podobnega in imam samo lepe besede...Skratka emocije ne mešam ali si vsaj prizadevam, da ne mešam s poslom oz. biznisom,,, to sem se vsaj naučil ali pa mogoče še ne od gentleman_ov...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen