Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
[Glavni forum] Tema: Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo
[#1766744] 23.07.12 19:44 · odgovor na: anon-202150 (#1766717)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 23.07.2012 19:46
[SF32]
> [fibonaci]
> > [sivi pinot barique]
> > > [fibonaci]
> >
> > Niso povedli v šoli?
>
> Pustimo lepo mi zgodovino zgodovinarjem, ker mi to nismo.
Vidiš zato sem ti napisal, da je treba prvo verovati in sicer v dobro.
Kadar ti prav pride bi citiral tudi Jezusa, kadar pa ne, se pa hitro nazaj vlečemo?
Najprej bo treba vsa dejstva razumeti in to ne samo tistih, ki so jih zabijali v glave v socializmu, tudi tiste, ki še prihajajo na plan...
Ne vem kaj si po poklicu, ampak obrtnik ali podjetnik že nisi. V tistem prejšnjem režimu so nas v šoli učili, da je obrtnik sovražnik delovnega ljudstva. Tisti, ki te ljudi danes zagovarja in jih prodaja kot odrešitelje je zame isti kot oni - torej skupnoskledar.

... no, če si hodil v šolo tam nekje med 1945 in 1950 že mogoče ... ja, ampak potem pa si ti že hudo star, tako da te moram res pohvalit, ker imaš še vedno tako dober spomin ...


P.S.: ker takrat ni bilo frizerjev in brivcev, so bili vsi dolgolasi, skuštrani in neobriti, kruha in mesa itak ni bilo, pa pekov in mesarjev tudi ni bilo treba, ljudje niso umirali, pa tako kamnosekov tudi ne ... khmm, če pa se je kakšen kos obleke strgal, podplat na čevlju obrabil ali pa ura pokvarila, pa so si ljudje že takrat kot danes vse to raje kar novo kupovali, ker je bilo bolj poceni, kot pa če bi vse to popravljal ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen