Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenci nočemo gensko spremenjenih organizmov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-266126 sporočil: 336
[Glavni forum] Tema: Slovenci nočemo gensko spremenjenih organizmov
[#1704250] 25.05.12 19:49 · odgovor na: (#1703034)
Odgovori   +    2
[mojateta]
> [Paint]
> Kar dobro povzeto. To da Slovenci nočemo gensko spremenjen hrane lahko kaže tudi na to, kakšni zavedeni idiot smo. NAMREČ !!
>
> Na kmetijsko intenzivno obdelanih površinah ne zraste nič brez enormnih količin škropiv proti vsem živim in mrtvim bitjem ter seveda brez obilice umetnega gnoja. Vse to izjemno škoduje okolju in jasno nam, ki to konzumiramo. Kdo ima od tega koristi? Kemijska industrija in kmetje, ki na površini, kjer je pred 100 let zrasla tona koruze, zdaj zraste 10 ton koruze.
> In tako pridelavo evropski politiki (prasci jasno) podpirajo in ovcam je to vcepljeno v glave kar kažejo tudi rezultati ankete.
>
> Kaj pa gensko spremenjena hrana? Američani so nanjo vsekani 100/uro. O škodljivosti obstajajo ZGOLJ IN SAMO teorije. Kao, povečuje raka, spreminja človeški DNK, pospešuje prihod vesoljcev, itd. Nič prav dokazano, kar za kemikalije ravno ne velja. Te so že dokazano ... kemikalije.
>
> Če citiram enega od podnaslovov : Javnost pogreša neodvisne raziskave !


Znalci, ki so po njivah razsejali gensko spremenjene rastline, delajo v istem Podjetju, ki proizvaja pesticide in herbicide, v svojih laboratorijih pa se, temu se reče podjetnost, ukvarjajo tudi z iskanjem "aktivnih (pasivnih) farmacevtskih učinkovin in surovin." Torej lajšajo bolezni, ki jih sami povzročajo(!)

Zdravje je namreč v civiliziranem in razvojno naprednem delu sveta vrednota in tisto, kar je škodljivo, po zagotovilih strokovnjakov v resnici ni škodljivo, ...Vsaj dokler na police trgovin ne pride kaj bolj zdravega.

Ti, Paint, si njihova hvaležna stranka in ti bo to tauženkrat povrnjeno. Na tem ali na onem svetu.
Kaj sem jaz Mojateta, se tebi sanja ne. Enako, kot si ti mene 'pogruntala' kot hvaležno strankokaj vem koga, enako lahko jaz zate ugotovim, da si ena grda, debela baba ali pa en smotan impotenten ded :) !

Če se vrnema na temo. Totalno si fulala. Genetiki in kemiki ne gredo skupaj. Nasprotno. Izključujejo se. Si pa klasičen primer idiota. Jaz ZA NIČ NE NAVIJAM !!! AMPAK, se slepo ne bi nagibal zgolj h kemiji. Konec koncev je svet razdeljen na dva dela, gensko spremenjena živila (Amerika recimo) in kemikalje, (Evropa recimo).

Kaj pa jaz jem? Kakšno vezo ima to, če pa že želiš. Imamo kmetijo cca 400 ha na Bloški planoti. Valjda bio, saj je že v osnovi tu gori krajinski park. Tu in tam si kaj šprica kupimo, in ga kar tako pogoltnemo, ampak to je druga zgodba.

Saj ni res, morda pa je ... kaj te veš ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen