Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
Zadnja sprememba: čarli 16.03.2012 21:35
[mrki.]
Da ljudje hočejo še večjo vlogo države v življenju posameznika?
Kje si pa to pobral? Ti že nisi bral Živalske farme.
A da ne želijo večjo vlogo države v življenju posameznika? Saj folk hoče vedno nove in nove zakone, ki bil preprečil "katastrofe". In kakor vidiš se te vedno znova dogaja. Veš v življenju se ne da vsega predvideti in če hočeš z zakoni delati na preventivi potem končas v represiji. Eno nagradno vprašanje;) Zakaj nimamo nobene prave liberalne stranke pri nas? Bo šlo zdaj sherlock?
Nikakor niso vsi isti, daleč od tega. Vendar se vsi več ali manj poslužujejo pritlehnih metod, ko želijo kaj doseči.
Daj povej koliko ti poznaš politiko od znotraj;) Jaz namreč jo...
Ne spomnim se, da bi na začetku njegove vladavine kdo tako zavzeto hvalil Pahorja, kot si ga ti.
????????????????????????????????????????????? ????????????WTF???????????:)))))))
No tole je pa prvoklasno podtikanje;) In ker tako nagravžno podtikaš bi te prosil, da me demantiraš, da jaz trdim da delaš to;) Torej pokaži mi moj post kjer sem hvalil borata. Bo šlo?

PS: Aja pa hvalenje se ne upošteva za zakon, da poslanci ne morejo bi več župani, ker to je celo edini dober zakon, ki ga je sprejela boratova vlada norcev. Pa še tisto o garancijah je bila dobra ideja, vendar so potem cviknili, da bi se to tudi dejansko sprejelo;)

PPS: Vidiš z garancijo sem se še spomnil, da hoče folk večjo vlogo pri posameznikih saj niso želeli, da se garancija opusti oz, so šenaprej želeli, da jo mora predpisovati država;)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen