Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-198163 sporočil: 437
Nimam nobenih poslov z državo, nisem lobistka, nisem članica nobene stranke, samo navadna davkoplačevalka sem. Torej me nikakor ne morete šteti med tiste, ki se samo branijo s protinapadom.
In lahko povem, da se ne morete iti razkrivanja, če imate sami maslo na glavi. Ana Pezdir je lahko zelo pridna in delovna, pa pametna, pa kaj še vse, samo nikakor ne more biti strokovnjakinja na ministrstvu za finance. Torej so jo zaposlili, ker je gospa Pezdirjeva. In zdaj je to vse ok, ali kako?

In še čudne podrobnosti: delala je v študentskem servisu, Šuštaršič pa je sodeloval v sesuvanju ukinitve študentskega dela. hm, hm.

Ja, res je, da lahko zaposli nekoga, v katerega ima zaupanje. Ampak denar za njeno plačo gre tudi iz mojega žepa, zato imam pravico vedeti, kaj ta osebe zna in zmore. Preden udarite nazaj, se spomnite, kako ste udrihali po Isajloviču.

V glavnem, izgubljate verodostojnost. Pezdir se hvali, prijavite, saj vidite, da se meni ni nič zgodilo. itak. predava na neki obskurni fakulteti, žena pa ima lepo plačano državno službo. Česa se lahko boji?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen