Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
...ko bdo NLB heknli...bo šele za Slovence zanimivo...sem videl, da že točno vejo, kje so gnezda-zla...tudi v mali in čudoviti Sloveniji...me že malo na Belize spominja...moja stara Domovina...
...meni je policija že pregledala vse računalnike...ni dobila nobene pripombe-vse ok...ja so že tudi Slovence prerendgenizirali...par let nazaj...in, če še vzamem v račun ves nadzor, odkar svetovni splet stoji...ni več dosti skrivnostnih, na Svetu tem..., kdor je brez računalnika danes, takega ali takega...ga ni, je brez moči...
...tako, jaz osebno verjamem, da vsaj tričetrt politikov bi splet svetovni takoj dol vdarlo...toda ne morejo več, ker se preveč miljard po spletu vrti...pr dnarju, pa tudi politiki ratajo mehki-tolerantni...grejo parkrat več na golf, da se sprostijo...ko jih branje forumov, na realna tla postavlja...ali pa na masažo, v center dobrega počutja...in pameten telefon za uro izklopijo...pamet je komplexna zadeva...zato telefonu tudi že rečemp-ta model je pa pameten telefon...
...lepo bo, dokler elektrike ne zmanka še Človeku, tako...
...obrnem kolešček in je toplo, odprem pipo in voda za kavico je tle...sedem za računalnike in sploh ne vem več, kako čas teče, če videote ne gledam, tm spremnljam sekunde tudi,...in kje sem...sem pa nekaj časa spremljal, na windowsih...kdo vse mi v računalnik poskuša upadat...sami kitajci in korejci, k po tekočem traku...tako kakšen iz te mase, je takoj vpadel v oči...pol sem se naveličal...
...ja, iz enakakosti, na sto in en način, smo v pisano družbo Sveta padli...kako šele je Slovenija pičkasto_črtasto_obkroženo ...ratala, ko je iz bratstva in edinstva v ego padla...in ego propada, če ego sploh propade lahko...sem na facebooko gledal video, mi ga ena dama nalepila, dokaze kako je bil dna popravljen, na novo spisan in kako bo letos spet...
...če danes nepristransko gledamo vedenje Ljudi...vidimo, da je to nujno...tudi, ko sam sebe pogledam-vedno si rečem, pod nujno...

...nova vlada bo genjalna, če ne bo nobenga posnemala, po definiciji genjalnosti !!! ...in Slovenija nujno rabi genjalno oblast...sz glumači ni prišla nikamor...no eden je rekel, da iz pekla, drugi da iz vic...nihče pa ni omenil, da so nebes zelo, zelo daleč in kakor se vse vrti, se še oddaljujejo...
...in hekerji bodo brez dela enkrat nikoli...to je danes hudo cenjeno znanje...med najbl cenjenimi...kakrčni smo, kar zanima Ljudi najbol...16 miljonov klikov je debelo motorno deklico iz tira vrglo...ne vem koliko je računalnikov v Sloveniji...vem pa da je 2 milj. prebivalcev...vsak naj bi 8x kliknu na isti link...jaz všasih tudi 20x na kšnega...kjer se osel valja , dlako pušča...pa se vidi, da jih ni 20 klikalo ampak eden, zgubljen v času in prostoru...nešolan, neizobražen takorekoč... je danes res zelo zgubljen...
...deklica, bi morala, preden se spravi nastopat...adminu dat komando, da ji pove koliko ipjev je klikalo...in potem nastopi...
...če bi turistične strani imele v enem dnevu 16 miljonov klikov, se ministru za turizem in vse turističnim delavcem , na do...utrga...
...radio gaga se že sz 30-timi pohvali, kot rtv rekorder...dejansko se misli še kar naprej, da so Ljudje, še kar butasti naprej.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(