Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-73601 sporočil: 91
Zakaj tako radi ugibate v naprej ? Počakajte. Tudi ne šlogajte, pa ne bo nobenih presenečenj.

Jaz letos sicer prvič spremljam neposredne izjave strank in če iz vsega zapisanega in povedanega v medijih, izbrišem nepreverjena natolcevanja in ugibanja ter primerjam le tisto, kar so Virantovi, Erjavec, SLS in NSi dejansko ves čas govorili - so zgolj in edino ti najbolj realni, dosledni in korektni.

Nasprotno pa ko spremljam ZJ, me vsakokrat spreleti mraz, saj sploh ne vidim nobenega pozitivnega dejanja - ampak zgolj veliko špekulatorstva, neodgovornost, ošabnost in nekulturno obnašanje.

S strankami, ki so dobile najmanj glasov, pa se vsi tako zelo in neprestano obremenjujejo ? Zakaj že ? Čim pa kaj rečejo, pa so takoj ožigosani, da kadruje in iščejo osebne koristi. Čisto prav, da manjše stranke enkrat pokažejo, da znajo in zmorejo misliti tudi s svojo glavo. Ne bi se čudila, če ne bodo šle z nikomer v koalicijo - ravno zato, ker se jih tako z vsemogočim obmetava.
Mnenja sem, da bi res potrebovali povsem tretjo opcijo, pa karkoli že to bo.

Napak in mahinacij mandatarja nima prav nihče pravice prelagat na te manjšinske stranke, da bi zakril lastne slabosti in pomanjklivosti. Res je težko, oz. nemogoče delati, če eno in isto stvar, zagovarja vsaka stranka drugače. Združevanje se dogaja ravno zato, da do tega ne prihaja in da se sprejema vsaj večina (če ne že vse) potrebne odločitve, ki naj bi prinašale spremembe - ne pa da se ponavljajo stari vzorci, ki so se že ničkolikokrat izkazale za zgrešene.

Prav je, da je javnost obveščena kaj se dogaja - vendar le o tem, kar se dejansko zgodi, brez ugibanj kaj bo, če bo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen