Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252293 sporočil: 702
[Miran77]
> [MF-539631]
> Hm zadnji stavek bi si lahko prebrali vsi potencialni mandatarji (aja še novinarji):
> - Previsoke cene stanovanj
> - Previsoka obdavčitev plač (ko presežejo 1500 eur)

Veš kaj, SDS je imela v svojem programu med prvimi 10 ukrepi ravno znižanje cen stanovanj - in sicer preko najpreprostejšega vseh mehanizmov, mehanizma trga. Po njihovem programu bi morale banke izpljuniti stanovanja na trg, tam pa bi se oblikovala zanje poštena cena. Normalno, trezno in učinkovito. Če dobimo Jankoviča za predsednika vlade, pa se lahko celo tako osnovni normalnosti gladko odrečemo za naslednjih x let. Potem bodo spet neki javni skladi, pa državne intervencije, pa subvencije in olajšave in kdove kaj še vse... Jaz pravim, pustite kupcu in prodajalcu, da se sama v skladu s svojimi zmožnostmi dogovorita, koliko je neka nepremičnina dejansko vredna. Tržna cena, brez vpletanja države, je edina pravična cena.

Tako da ne metat vse v isti koš. Kar se tiče vprašanja nepremičnin je razlika med SDS in Jankovičem bistvena. Enako velja za obdavčitev plač.

> Ne pa skoz eni komunusti, pa zarote ....


Komunisti v Sloveniji niso zarota, ampak živa realnost.

Če ti to ni jasno niti po včerajšnjem Dnevu Zmage v Dražgošah, potem ti pač še bo. Ker Slovenija se danes v bistvu deli na samo 2 pola:

- na tiste, ki so že spoznali, da so mutirani komunisti nevarnost za to državo
- na tiste, ki še bodo

Glede programa se strinjam, SDS program mi je všeč.

Glede teh zarot pa, pa kaj je tako pomembno važno kaj govori nek star vojni veteran...jaz teh teorij zarot pač ne maram. Očitno po tvoji klasifikaciji spadam v 2 kategorijo :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen