Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8873 sporočil: 675
Dragi Simon! Mogoče bi pomagalo, če bi nehal mešati hruške z jabolki ali še bolje, če sploh ne bi komentiral stvari, o kateri očitno nimaš pojma. Sem eden "kao" tvojih zdravnikov in se mi sladko j***, če mi daš soglasje za delo drugje ali ne, ker si kot odgovoren direktorček ne moreš privoščit, da bi zaradi tega, ker bi me odpustil, 5 drugih tvojih zaposlenih ostalo brez nosilca dejavnosti, torej denarja za njihove plače, pa tudi zato ne, ker me nimaš s kom zamenjati, ki zna izvajati stvari, ki jih znam jaz. Svetujem ti torej, da se ne napihuješ z grožnjami,ki jih nisi sposoben izvesti tako, da ne bodo dodatno škodili pacientom in tvoji organizaciji! Sicer pa najprej dokaži, da zdravnik, ki pri tebi dela in mu kao ne boš dal soglasja k delu izven UKC, ne izpolnjuje svojih delovnih obveznosti, kajti to je edini pravno uporaben način, da ga sploh lahko formalno preganjaš.
Drugo, kar bi res moralo biti tvoja briga in tvoj posel je ohranjanje znosnega razmerja med številom nosilcev dejavnosti, torej zdravniki in ostalimi, kadrom (sestrami, tehniki itd.) ter nezdravstvenim kadrom in to razmerje je pod tvojo taktirko neznosno in znaša > 1:5! Najvišje znosno razmerje med nosilci dejavnosti in drugih zaposlenih v gospodarstvu pa je 1:3. Samo letos razpolagam s podatkom, da se je število zaposlenih v UKCLJ povečalo za 200, pri čemer se je število zdravnikov zmanjšalo za 14.Vsak bedak lahko izračuna, kaj to pomeni za dejavnost! Torej, ko boš uspel spraviti v penzijo tistih 100 zdravnikov in drugih, starejših od 70 let in z več kot 40 let delovne dobe,ki hodijo v UKC le še v službo in po visoko plačo in ko boš uspel znižati razmerje med zdravniki in nezdravniki na znosno razmerje < 1:3,5 pa se začni oglašati!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen