Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252420 sporočil: 2.086
oki,nehajmo se zajebavat..vse je v naših rokah,potebno je vzeti pamet v roke in imeti jajca

aktualni predsedinik je vsaj dvakrat po mojem vedenju nakazal da so v ozadju sile ki hočejo delovati nezakonito,to pa je,dragi moji,kaznivo dejanje..


Hudodelsko združevanje

297. člen

(1) Kdor sodeluje v organizirani hudodelski združbi, ki ima namen izvrševati kazniva dejanja, za katera se sme izreči kazen več kot treh let zapora, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do petih let.

(2) Kdor ustanovi ali vodi združbo iz prejšnjega odstavka, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do osmih let.

(3) Storilcu kaznivega dejanja iz prejšnjih odstavkov, ki prepreči nadaljnje izvrševanje teh dejanj, ali razkrije podatke, ki so pomembni za preiskovanje in dokazovanje že storjenih kaznivih dejanj, se sme kazen za ta dejanja omiliti v skladu s 3. točko 42. člena tega zakonika.

če se na jasna znamenja ,ko celo predsednik vlade nakaže da poskušajo nanj delovati nezakonito ne odzovejo ustrezni organi je prav da se odzovemo mi..s skupinsko ovadbo ...mende se bo najdu kak pošten pravnik ki se spozna na te zadeve,a?

www.delo.si/assets/m...ahorja.pdf

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen