Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kriza ne bo prizadela trga luksuznih dobrin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-248322 sporočil: 1.501
Zadnja sprememba: anon-248322 30.11.2011 09:13
[bslajk]
Vsi si želimo da bi bilo tako, kot pišeš, kolega Rodrigez. A bojim se, da je tokrat kriza usmerjena iz najvišjih elitnih krogov v smer zasužnjevanja in iztrebljenja malega človeka. Mi se moramo združiti, mi moramo iti proti bančnim velikanom. Ljudje, ki so začeli to krizo imajo v rokah vse niti tega sveta. A mi imamo eno prednost; nas je 99%. Jo bomo znali izkoristiti???
Bomo. Problem je v tem, ker jaz večinoma dobim oznako, da sem pesimist, da je treba na stvari gledat pozitivno. Pa kdo pol gleda na stvari poizivno, če ne mi, ki slutimo v čem je problem in vseeno imamo upanje in vero v to, da stvari lahko spremenimo. Zdej gre za tek na dolge proge. Na to, da umikamo kapital iz bank in borze v hard assets. Vsak dan je kakšen več. Internet je na naši strani, kot možnost komunikacije.

Zasužnjijo te lahko, samo če jim dovoliš. Sicer pa se moraš spomniti iz Bravehearta "every man dies, not every one really lives." Za življenje potrebuješ precej malo. Več kot nas bo to vedelo, večjo moč bomo imeli.

Vsi veliki državniki so bili preprosti in skromni, zelo varčni. Takšni so tudi danes na lagerju. Recimo v USA je to Ron Paul, ki mu vsi odrekajo možnosti za zmago in karizmo. Pa vseeno. Morda pa bo kaj.

Čeprav ne bom navijal za nikogar v Sloveniji imamo čez nekaj dni volitve. Imamo takšne, ki že sedaj govorijo, da nam bo najbrž še težje in takšne, ki govorijo v stilu "yes we can", potem pa ni nič drugače.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(