Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-263608 sporočil: 2.327
komu verjeti . jansa afera patrija .pa cetudi mu tu nic ne dokazejo ,kje je koncala afera orozje . mene nihce ne bi preprical da ni namocil kljun v kovcek z denarjem ce ga je imel na mizi in nikjer nic dokomentireno zase vem da bi bil nor ce se mi ne bi kaj zaqlepilo za kremplje -torej poanta ali je clovek bebav da nic ne vzame .pahor mogoce ni namakal kljuna torej nekaj z njim ni v redu .za zokija se pa tako ve da je paketar samo zelo aroganten tip ki si je kar nekaj nagrabil tosa kot zgleda vse legalno ker imamo kriminalne zakone . in ubogega virante ki je zaradi drobiza izgubil zaupanje in skoraj vse glasove .res zalostno pa se vrnil jih je na zalost . in vse legalno . torej pri nas se vedno velja ko muckas muckaj na veliko .ZALOSTI PA ME DA JE VECINA PREBIVALSTVA V TEJ POKVARJENI DRZAVI POKVARJENA.,ALI BEBAVA .KDOR DA TAKIM LJUDEM GLAS NE VEM KAM BI GA UVRSTIL . PROSIM KATEROKOLI DRZAvo da mi da drzavljanstvo ker v tako bebavi drzavi ne zelim ziveti . res nam ni pomoci .zal . pa upam da bo ta zmazek gdo precital in zacel razmisljati ce ima z kom ......

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen