Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (Hiti tedna:) Bankrot Nadškofije Maribor. Amen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-169504 sporočil: 2.361
[marsonn]
> [abraxas]
> > [marsonn]
> > > [abraxas]
> > > Ne vem, kaj so mislili, govorim o tem, kaj so napisali.
> > >
> >
> > Seveda veš samo se delaš da ne veš.
>
> Dobra. Ti torej ne bereš le misli avtorja podnaslova, ampak tudi moje misli.
>

Ni jih težko prebrati. Zombificiran vernik.
:)))
> >
> > > >
> > > > > - odkod vam ideja, da se Nadškofija Maribor brani pred spolnimi zlorabami?
> > > >
> > > > www.rtvslo.si/sloven...kne/262760
> > > >
> > > > www.slovenskenovice....zapor.html
> > > >
> > > > www.delo.si/clanek/172424
> > > >
> > > > Se sprenevedaš ali zgolj bereš Družino, kjer ta kriminal obravnavajo kot "zlonamerno posploševanje"?
> > >
> > > Si funkcionalno nepismen ali sploh nisi prebral mojega vprašanja? Pred spolnimi zlorabami se lahko branijo potencialne žrtve in mariborska nadškofija ni med njimi.
> > > Če pa mi z linkom dokažeš, da je kdo spolno zlorabil nadškofijo, se ti vnaprej opravičujem.
> >
> > Ne more se pred spolnimi obtožbami braniti nekdo, ki je spolne obtožbe počel in ga je kot takega obsodilo tudi sodišče. In če je to duhovnik mariborske nadškodije, potem je mariborska nadškofija zanj tudi odgovarja, ne pa zgolj in samo duhovnik, saj je ona tista, ki ga je postavila na določeno mesto in zato tudi odgovarja za njegove postopke. V zadnjem linku je govora tudi o tem, da je žrtev tožila pristojno cerkev za spolno zlorabo, ne zgolj duhovnika. In, če bo RKC obtožena, ti bom lahko poslal tudi link. Žal res prvi.
>
> Dilema odpade. Si funkcionalno nepismen.
> V mojem komentarju in v članku piše, da se "Nadškofija Maribor brani pred spolnimi zlorabami" in ne pred obtožbami. Preberi še dvanajstkrat, pa potem odgovori.

Seveda se brani, saj so jih počeli NJIHOVI duhovniki. Preberi še stokrat, pa potem vklapljaj ta svoj verniški software.
Žal ni pomagalo. Klub temu je pogovor s tabo prav zabaven.
Pa srečno, če boš kdaj spolno zlorabljal kako škofijo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen