Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor bo obiskal protestnike pred LJSE

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
Mimoidoči so izjavili, da protestirajo tisti, ki nič ne delajo. Če bi kaj delali, ne bi mogli postopati pred Borzo. Pa še prav imajo. Protestirajo tisti, ki jim nikoli v življenju ni bilo treba delati, pa lahko lepo živijo že dolgo na račun drugih. Gospod Kurnik je pa njihov kralj. Tudi jaz ga že vrsto let videvam pri vseh kurjih procesijah, kjer predava drugim o marsičem, da mu ni treba delati. Ker takih poslov kot jih ima on, pametni ljudje ne plačujejo. Ker ga gre obiskat Pahor, je očitno, da ga plačuje Pahorjeva politika. In to iz denarja, ki ga pošteni ljudje pošteno oddelajo, da lahko plačujejo davke za take sralce, kot so postavljalci šotorov pred Borzo. Ne verjamem, da te fine riti res spijo tam na mrzlem. Po mojem mnenju ponoči doma smrčijo na toplem, čez dan pa svoja čreva sprehajajo v lažnem boju proti kradljivcem. Skratka protestirajo proti svoji lenobi, nedelavnosti, izogibanju delu in kraji davkoplačevalskega denarja. Ker če nič ne delaš in dobivaš za to davkoplačevalski denar, je to kraja. To pa taboriščniki pred Borzo že dolga leta dobro obvladajo. Pa gospod Hanžek je tudi tam postopal. Mogoče je pa tole taborjenje presitih riti celo organizirala njegova stranka za davkoplačevalski denar, medtem ko ljudje tako kot jaz čakajo mesece na operacije. To je navadna barabija protežirancev.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen