Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Golobič na čelu nove stranke Zares

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846
[Glavni forum] Tema: Re: Združenje Zares na ustanovni konvenciji
[#139407] 07.10.07 20:11 · odgovor na: (#139405)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9939 07.10.2007 20:26
Dob, dejmo, dejmo še malo elaborirat.

Kaj vse (še) imate skupnega ti, Navadninimda, Shaman in Enfrice (in Mile, ki ga le omenjate, ni se "še" oglasil)? Igrate včasih tudi nogomet, ali vsaj šah? Kdo zmaguje? Kdo je najbolj pameten iz vaše male skupinice? Za zdaj vemo le, da Shaman priznava intelektualno premoč Enfriceju, toda kakšen je položaj drugih?

--

Hmm, dodatek.. Ob eni priliki si opisal svoje zdravstveno stanje takole:

"Sem že resno zbolel, seveda sem, in sem preživel pol leta v raznih bolnišnicah, kjer so na meni delali poskuse. Tako da mi jeprecej  jasno, kaj je to medicina. Seveda, če imaš zlomljeno roko, ti že pomagajo.
Ko prideš do do drugih stvari, recimo do imunskega sistema, pa nimajo dosti pojma.
Zdravnica mi je rekla, da za reumatoidni artritis ni zdravila, da ne vejo kako nastane in da mi bodo dajali zlate injekcije.
Sem rekel, da ne želim biti odvisnik in da grem domov.
Dve leti sem porabil, da sem se dal sam v red. Z medicino si nisem mogel pomagati, ker so rekli, da mi ni pomoči. Zdaj hodim, tečem, delam.... Tudi fukam, če te že zanima. Več ali manj mi je jasno, kaj medicina zmore in česa ne zmore. vem pa tudi, kaj zmorem sam, in česa ne. Tu notri plavam.
V čemer pa večina ljudi te dežele plava, je pa STRAH, ki jim ga vcepljajo zdravniki, politiki, farmacevti, zdravniki... Ko ti zdravnica reče, podpiši da greš na lastno odgovornost, ponavadi ne podpišejo, temveč se vdajo.
Jaz se nisem vdal, in zdaj rahlo drugače razmišljam. Posledica moje izkušnje pač, tako kot so tvoja dejanja in tvoje odločitve posledica tvojih izkušenj! Kaj od tega je prav? Ne vem. kakor za koga in kakor se odloči sam.
Vendar pa mora politik imeti vizijo, kam vodi ljudi, ki mu zaupajo. Če že klamfa o čistem okolju, potem naj se res drži te špure, ne pa, da jo uporablja samo za reklamiranje deodoranta, ki čisti zrak.
Pri nas ni vodij z vizijo. Drnovšek je samo še en izgubljenec, ki pelje ljudi po drugi poti v prepad. Prepad je pa isti."

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(