Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj poganja turizem v Kranjski Gori

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-269767 sporočil: 5
[Glavni forum] Tema: Kaj poganja turizem v Kranjski Gori
[#1360506] 18.09.11 21:20 · odgovor na: anon-253846 (#1360350)
Odgovori   +    0
Vidim da si precej agresivno nastopil in vzel pod zaščito vse ki so bili omenjeni, pa je bilo napisano vse samo dobronamerno. Kar pa se tiče uspeha in čiščenja župana pa samo toliko.
Kranjski Gori naj bo za zgled Kitzbuhel, Schladming, in ostali avstrijski kraji. Mislim, da ni potrebno izgubljati besed glede urejenosti.

Kar pa se tiče cest, kolesarske, šole, Vitranca, Planice, pa verjamem da si opazil, da je to vse že bilo v teku pred sedanjim županom. In ko govoriš o prenovljeni infarastrukturi, naj ti bo očitek, da nekaj malega se je prenovilo, ni pa se prenavljalo toliko kot bi bilo potrebno, da bi Kranjska Gora bila preimerljiva z kraji, ki sem jih opisal zgoraj.

Vse nam pokažejo tudi cene naših storitev. 30 EUR polpenzion v hoteu s 4 zvezdicami pove več, kot si ti misliš.

Od prireditev, ki pa jih omenjaš v Kranjski Gori, ti pa lahko rečem, da je marsikateri rojstni dan veliko bolje organiziran kot prireditve v tem kraju. Kdo je za to odgovoren, pa naj presodijo bralci sami.


Sam nisem nikakršen severni jelen oz. bio kamp, vedi pa da več ko boš izdal besa, prej boš ti razkrinkan in se bo na koncu pokazalo da si lahko zelo neuspešen tudi sam, vendar si tega ne priznaš, ker so ti v zelo kratkem času izprali možgane. Ampak jaz te razumem, saj vem, da potrebuješ službo.


Jaz nisem nikomur očital da nič ne dela. Važno na koncu je kaj je narejeno in tega je v Kr. Gori bistveno bistveno premalo.

Črni Labod iz Kranjske Gore gospod.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(