Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Epistula pogrešanemu prijatelju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Epistula pogrešanemu prijatelju
[#1335558] 28.08.11 12:16 · odgovor na: anon-252420 (#1335222)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: čarli 28.08.2011 12:18
[lenninmccarthy]
> [čarli]
> > [depersin]
> > > [čarli]
> > > > [depersin]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [depersin]
> > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> >
> > Nasprotno. Lažeš ti.
> >
> > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> >
> > forum.finance.si/?m=...756&single
>
> Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
>
> >
> > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> >
> > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
>
> Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
>
> > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> >
> > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
>
> Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)


čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
izklop.com/?url=link...n&id=72575

www.shroomery.org/fo...r/13654246
In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(