Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavljanje Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167697 sporočil: 3.551
[Glavni forum] Tema: Uredniški komentar: Ustavljanje Slovenije
[#1306924] 02.08.11 21:37 · odgovor na: anon-120705 (#1306910)
Odgovori   +    4
[silvio1]
Kalimba, preveč se slepiš z navideznim bliščem. Kaj res ne vidiš hitrega propadanja slovenskega gospodarstva z nekdaj paradnimi konji na čelu in to zaradi brezmejne lakomnosti in nesposobnosti rdečih "managerjev"? Preko 100.000 brezposenih, padec konkurenčnosti, brezglavo zadolževanje...?
Majster, jaz v Sloveniji vidim le propadanje gradbene industrije, avtoprevoznikov, tekstilcev, ... Fino, naj kar. Važno je, da naši glavni izvozniki ne crkujejo.

Praviš, da imamo preko 100.000 brezposelnih? Koliko od teh pa je uvoženih? Mislim na tistih 90.000 uvoženih gradbincev, ki jih je pripeljal g. Janša leta 2007 in sedaj izžemajo slovensko socialo.

Brezglavo zadolževanje? Hm, kdaj pa se naj država zadolžuje, če ne med svetovno finančno krizo? A po tvojem mogoče sredi svetilniške rasti, kot se je to pri nas dogajalo, tam v letih 2005-2007? Da te spomnim, v teh zadolževanjih trenutne vlade je skrita med drugim: Virantova reforma (500 milijonov), nakup Patrij (300 milijonov), zavrnitev pokojninske reforme (100 milijonov letno), dokapitalizacija bank (300 milijonov), povečani socialni izdatki zaradi brezposelnosti (nekaj deset tisoč uvoženih tujcev), ...
Hlapec? Zame so hlapci tisti, ki še kar malikujejo propadli komunizem, Tita, partijo in tekovine revolucije in NOB. Streznitev bo prišla kmalu in boleča bo.
Aha, še en, ki ima oprane možgane. Prav nadležni ste mi. Vedno več vas je v Sloveniji. A je šola kriva? Mogoče morem spremeniti mnenje in bom začel zagovarjati privatne šole. Toliko tupoglavcev prihaja iz naših državnih šol zadnja leta, da me je že prav strah.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen