Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
Zadnja sprememba: anon-124452 02.08.2011 20:58
[RTM]
> [yuslocan]
> > [pnika]
> > > [yuslocan]
> > > Finance sodijo v najslabši razred rumenega tiska, tim Breivik tisk.
> > >
> > > Cela Slovenija piše o Rodetu, Finance pa so tiho.
> > >
> > > A se bo kdo zbudil pri vam, ali pa čakate na dovoljenje od velikega plačnika!!!!!
> >
> >
> > moram reči, da te prav občudujem.....toliko kritik kot jih ti napišeš o financah jih malokdo.....da lahko še bolj pljuvaš, jim pa še zaslužiti € daš.......kapo dol :-))
>
> Glej objektivno, ni me treba občudovati.
>
> Vsi hrvaški in slovenski mediji pišejo o Rodetu. Na veliko.
>
> Samo Finance se delajo neumne, niti ene same besedice!!!!!! Kot da se to ni zgodilo, pa vsi vemo da se je.
>
> A se ti zdi to normalno in v redu?
>
> Enako se je godilo ob objavi Dunajske obtožnice v aferi Patria. V interesu stranke SDS in njenega fuererja niso črhnili o tem niti besedice.
>
> In potem se tukaj prodajajo naivnim bralcem kot neodvisni in pošteni novinarji.
>
> Se strinjaš s to oceno???

kaplar, ne seri !
Kot prvo jebo te kaplar, nisem ne kaplar ne zastavnik v rit si jih vtakni.
danes, 2.8.2011 ob 19,30 v dnevniku hrvaške tv, so jasno, glasno povedali in pokazali na tistih papirjih podpis hr kardinala Bozaniča.

Rode je bil omenjen le kot šef kongregacije za ustanove posvečenega življenja in ni bil član komisije, ki je reševala to zadevo.

pisari pošteno brez napihovanja !
Kot drugo, kaj pišejo mediji ni moja izbira. Jaz samo berem. Berem na netu Delo, Dnevnik, Večer, Finance, kupujem pa Delo in Mladino. In vsi mediji so pisali o Rodetu. Pa tudi če se strinjamo da je novica o Rodetu bila nepreverjena, kaj pa obtožnica z Dunaja v aferi Patria. Kdo tam objektivno piše in kdo ne? Zakaj se na to "nepisanje Financ" ne spotakneš IL KRETINO. Obtožnica z Dunaja je hudo resnična in resna!!!!

ŠE ENKRAT IL KRETINO

JAZ NISEM ODGOVOREN ZA PISANJE DRUGIH, JAZ SEM SAMO BRALEC.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen