Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek To še spijemo, pa gremo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

7175S sporočil: 2.561
[Glavni forum] Tema: To še spijemo, pa gremo
[#1305915] 02.08.11 07:02
Odgovori   +    8
Po celem svetu obstajajo dve vrsti direktorjev in tudi dve vrsti politikov. Prvo skupino predstavljajo tisti, ki imajo vizijo, ki imajo dobre poslovne ideje, ki te ideje znajo spraviti v življenje, rezultat njihovega dela pa za državo pomeni razvoj, napredek, konkurenčnost in kar je najbolj važno tudi pozitivne finančne rezultate. Druga skupina politikov in direktorjev, ki jih je pri nas v izobilju (pripadajo istemu plemenu), pa ima vedno nove in nove ideje in zamisli, ki stalno najedajo narodno bogastvo, saj so vse povrsti usmerjene v trošenje in postavljanje takšnih in drugačnih spomenikov. Ko osel crkne pa takšni politiki in direktorji jokajo in tarnajo, češ jaz sem imel pa še toliko idej (iz katerega vica je že to?). In zdaj vas jaz vprašam, v katero skupino politikov spada naša politična "elita" in vsi njeni direktorji vključno z ljubljanskim in mariborskim županom? Sedaj pa se nam ponuja še g. Žnidaršič s svojo za lase privlečeno delavsko stranko. Samo čudež nas lahko še reši !!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen