Zasebnost
14 min
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ...
32 min
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem
33 min
Reuters: Savdska Arabija namerava prodati delež v Aramcu
2 uri
Spiegel: 80 odstotkov Nemcev bi delalo štiri dni na teden, a ekonomisti opozarjajo, da to ni vzdržno 2
2 uri
Potrjeno: dividenda Save Re je 1,75 evra na delnico
2 uri
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
2 uri
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost
3 ure
Delavska hranilnica bi delila dvojne dividende glede na lani izplačane
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Kdaj bodo v ljubljanskem Kotu proizvajali biometan in ga vtiskovali v plinsko omrežje?
4 ure
Kako Kitajska utrjuje svoje gospodarstvo za vojno z zahodom 5
5 ur
DAF predstavlja spletno platformo za upravljanje voznega parka
5 ur
Cinkarna Celje: Modra zavarovalnica želi v nadzornem svetu Tomaža Berločnika
6 ur
Luksuzni terenci postajajo novi standard višjega razreda
6 ur
Je novi Superb res boljši od starega? (Oglas)
6 ur
Handelsblatt: prodajalci avtomobilov jezni na Volkswagen 2
6 ur
Priključni hibrid, ki zna skoraj vse: pospeševati, varčevati in nabirati električne kilometre
6 ur
Glavni ekonomist ECB: pripravljeni smo na znižanje obrestnih mer 1
8 ur
Kolumna o vinu: Trajnostno vinogradništvo – kot ga dojema umetna inteligenca
9 ur
Tako so v SoftwareOne evropskemu Panasonicu stroške IT znižali za 50 odstotkov (Oglas)

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Rekordna podpora Janševi SDS

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Rekordna podpora Janševi SDS
[#1231288] 01.06.11 13:04 · odgovor na: (#1230449)
Odgovori   +    0
[rename]
> [Maj]
> Šaman, ne Brščič, rešitev je piratska stranka.
>
> Sem si ogledal njihovo stran in moram reči, da nimam pripomb, še ene par stvari je za dodat-recimo zavzemanje za nižje davke ljudem in gospodarstvu, pa zmanjšanje javne uprave, potem so pa že praktično idealni.
>
> Torej moj glas bo očitno šel k njim.

Nedvomno se med pirati odlično počutiš :-)))
A kazen za piratske verzije programske opreme si že odslužil?
Piratska stranka bo uvedla zakone, da bo skoraj vse legalno in prosto dostopno vsem.

Me pa za tistih tri evre "zaslužka", že čaka na pošti nov poziv za enomesečni uklonilni zapor(kazni plačal zagotovo ne bom).

janša bi bil lahko vsaj kdaj koristen in ljudem zaupal na kakšen način lahko narediš tako, da se pošta vrača pošiljatelju(sam sem se pozanimal glede tega in, če pošte ne prevzamem, mi jo 15ti dan poštar vrže v kaselc in se šteje kot vročena, če kaslc odstranim pa pošto nalepi na vrata), zato bi res rad izvedel način kaj je treba narediti, da se pošta vrne pošiljatelju.

Zadeva iz začetka leta 2006 oktobra dokončno absolutno zastara(naj bi, čeprav v tej državi nikoli ne veš, ker so zakoni pisani enako za vse, uporabljajo se pa za vsakega drugače).

Če me bodo za tri evre za cel mesec zaprli pa upam, da bo Frankl o tem napisal kak članek, da se bo lepo videlo, kako v tej državi zapirajo res piščančje tatove, tajkuna pa prav nobenega!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(